Ochrana osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Kdo jsme

Naše webová adresa je: novatop.cz

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Prostřednictvím poptávkového formuláře shromažďujeme osobní údaje z důvodu objednávky zboží pro doručení zboží a jeho fakturaci.

Informace přijaté kontaktními formuláři uchováváme po nezbytnou dobu pro účely služeb zákazníkům. Tyto informace nepoužíváte za účelem marketingu.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

Na těchto stránkách neshromažďujeme žádná analytická data.

S kým sdílíme vaše údaje

Vaše údaje s nikým nesdílíme

Jak dlouho uchováváme vaše údaje

Záznamy kontaktních formulářů uchováváte po dobu šesti měsíců a záznamy o nákupech zákazníků po dobu deseti let.

Jaké máte práva?

Můžete nás požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.

Kam posíláme vaše data?

Odesílané formuláře mohou být kontrolovány prostřednictvím automatizované služby detekce spamu, která může být umístěna v zahraničí.

Naše kontaktní údaje

Miroslav Novák, Nad Valchou 65/1, 588 12 Dobronín

Tel.: 605 151 173, email: novatop@seznam.cz

Dodatečné informace

Nejsou.